Понедельник, 11 мая, 2026
  • Реклама
  • Контакти
  • ГОЛОВНА
  • Футбол
    • Прем’єр-Ліга (УПЛ)
    • Перша Ліга України
    • Друга Ліга України
    • Єврокубки
  • Баскетбол
  • Бокс
  • Єдиноборства
    • Боротьба
    • Дзюдо
  • Хокей
  • Формула 1
  • Біатлон
  • Теніс
  • Шахи
  • ІНШЕ
    • Волейбол
    • КІБЕРСПОРТ
    • БІЗНЕС
No Result
View All Result
ЧЕСНО ПРО СПОРТ
  • ГОЛОВНА
  • Футбол
    • Прем’єр-Ліга (УПЛ)
    • Перша Ліга України
    • Друга Ліга України
    • Єврокубки
  • Баскетбол
  • Бокс
  • Єдиноборства
    • Боротьба
    • Дзюдо
  • Хокей
  • Формула 1
  • Біатлон
  • Теніс
  • Шахи
  • ІНШЕ
    • Волейбол
    • КІБЕРСПОРТ
    • БІЗНЕС
No Result
View All Result
ЧЕСНО ПРО СПОРТ
No Result
View All Result
Головна Баскетбол

Володимир Холопов: Я вірю в тих гравців, яких викликав у збірну 3х3 — Федерація баскетболу України

в Баскетбол
0 0

Баскетбол 3х3 Володимир Холопов: Я вірю в тих гравців, яких викликав у збірну 3х3

Вже найближчого вівторка, 20 травня, в Естонії розпочинається збір національної чоловічої збірної України з баскетболу 3х3 в рамках підготовки до кваліфікації чемпіонату Європи, яка для нашої збірної пройде 7-8 червня у Бухаресті, Румунія.

Головний тренер чоловічої збірної України 3х3 Володимир Холопов в інтерв’ю пресслужбі ФБУ розповів про підготовку національної команди до кваліфікації чемпіонату Європи.

— Зазвичай ваші збірні розпочинали підготовку у литовському Шилуте, а в цьому році команда одразу збирається у Таллінні. З чим це пов’язано?

— Це пов'язано тільки з однією причиною — у нас скоротили збори на підготовку національної збірної до двох тижнів. В принципі, це для всіх збірних цього року, включаючи національні.

Тому замість чотирьох тижнів підготовки маємо лише два і фактично перший етап підготовки ми повністю пропускаємо, назвемо це так. Це збір спеціальної фізичної підготовки.

Але сезон не так давно завершився і гравцям того ж Дніпра потрібен був час на відпочинок і відновлення. Молодий чи ні гравець, але втома після сезону накопичується і гравцям потрібен час на відновлення.

Звичайно, ми зі всіма гравцями переговорили, що вони повинні приїхати в Таллінн в гарній формі, готовими до роботи. Адже за виключенням першого мікроциклу, де планується тактична робота, у нас буде більше ігрова підготовка.

— Які плани підготовки команди?

— В цей час в Таллінні повинні бути на підготовці національна збірна Естонії, і збірна U-23, з якими заплановані спаринги. Також плануємо прийняти участь у турнірі в Таллінні, в якому грали в минулому році.

Плюс, на заключному етапі нашої підготовки перед чемпіонатом Європи до нас підключиться вже наша збірна U-23. З досвіду минулого року, я скажу, що наша збірна U-23 — достатньо серйозний конкурент для наших збірників національної збірної. Тому що вони мріють потрапити в національну збірну. Вони молоді, вони амбіційні. В цьому році, як я бачу, в нас буде одна з найсильніших збірних U-23.

— В баскетболі 3х3, на чому Ви не раз наголошували, що важливо створити хімію в команді. Тому з минулого року склад не сильно змінився?

— Так і є. В минулому році я ще сказав хлопцям, і зараз повторю, що їм нема на кого сподіватися. Ви гравці збірної України 3х3. Той же Балабан, Бондаренко, Закурдаєв, Сорочан. Це гравці, які пройшли гарну школу 3х3. І хто, якщо не вони, здатні дати результат.

— В минулому році на чемпіонаті світу 3х3 в категорії U-23 грали Ярослав Карпюк, Лєв Кошеватський, які цього разу розпочинають збір вже з національною збірною. Також їде кращий скорер Суперліги Михайло Бублик. Як я розумію, вони мають шанси стати основними в U-23, але чи є у них шанс вже зараз поїхати на відбір на чемпіонат Європи з національною збірною?

 — Звичайно, будь-який гравець має шанси потрапити в національну команду. Абсолютно будь-який гравець. Все залежить від того, як себе людина проявить на зборі, як буде готова, як буде розуміти, як буде грати.

— Чи всі гравці, яких Ви хотіли бачити в команді, будуть в Таллінні?

— Серйозна наша втрата — Яків Тітов. Це гравець, який весь сезон грає лише 3х3. Я вважаю, що це втрата для нашої команди. Але його не відпустила команда. Він грає в Японії і в клубі травмувався гравець, тому немає можливості відпустити Тітова грати за Україну. Я вважаю, що він був одним з найсильнішим в нашій збірній в минулому році. За результатом, за статистикою, за всіма моментами.

Стосовно інших гравців…. Я дивлюсь на команду на перспективу, а не розглядаю збірну як "команду одного дня". Треба розглядати команду на олімпійський цикл підготовки, треба дивитися вперед.

Я міг би взяти більш досвідчених гравців, спробувати дати результат вже сьогодні, але вони закінчать і що далі? В наступному році що робити?

Я вірю в тих гравців, яких викликав у збірну. Вони здатні дати результат.

Хто цікавиться баскетболом 3х3, розуміє, як нам непросто демонструвати результат. У світі вже повністю йдуть змагання – Мастерси, Челенджери. Вже відбуваються змагання, професійні команди грають, наші суперники у відборі на чемпіонат Європи грають. У нас же інша специфіка збірної, ми беремо в 3х3 гравців з 5х5, у яких лише нещодавно завершився чемпіонат.

До початку повномасштабної війни у нас була команда 3х3, професійна. Це правильна ідея створення команди 3х3, яка б цілий рік грала суто в 3х3, але війна вносить свої корективи, на жаль.

Але ми не робимо з цього трагедії. У нас чудові гравці, кістяк команди зрозумілий. Є амбіційна молодь з претензією на те, щоб вийти в склад, з великим бажанням. Це дуже добре для нас.

Коли підпирають молоді, це завжди конкуренція, це завжди двигун. Я вважаю, що в цьому році у нас конкуренція по молодим як ніколи. Реальна конкуренція, де будь-який гравець може потрапити в основний склад. Все залежить, як вони себе проявлять на зборах. Баскетбол все покаже. Після спарингів матимемо відповіді.

— Останнє питання по тренерському штабу — з командою їде Олександр Ворона. В якому статусі?

— Він буде мені допомагати. Він не працював раніше в 3х3, але я його чудово знаю. За великим рахунком він у мене в Черкасах починав тренерську роботу. Тоді він закінчував грати в Черкаських Мавпах і залишився як асистент. Я його знаю давно і дуже добре. Весь цей час він не стояв на місці, а розвивався як тренер.

Він добре робить нарізки. Він розбирається і в баскетболі, і в нюансах 3х3. Основна задача тренера-асистента – це підготувати скаутинг, підготувати інформацію, повністю знайти по командам, які будуть з нами в підгрупі. Я вірю на 100%, що він з цією задачею впорається.

Він за 10 років набрався досвіду, показує результат в Суперлізі. Мені, наприклад, дуже сподобався Кривбас, як вони грали. У нас буде такий собі десант з Кривого Рогу в його особі, лікар і Михайло Бублик.

Попередня

В Черкасах пройшли півфінальні матчі ВЮБЛ серед юнаків 2011 року: фотогалерея — Федерація баскетболу України

Наступна

ВЮБЛ серед дівчат 2013 року: визначились фіналісти сезону — Федерація баскетболу України

Наступна
ВЮБЛ серед дівчат 2013 року: визначились фіналісти сезону — Федерація баскетболу України

ВЮБЛ серед дівчат 2013 року: визначились фіналісти сезону - Федерація баскетболу України

Одеська СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. виграла ВЮБЛ серед юнаків 2011 року — Федерація баскетболу України

Одеська СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д. виграла ВЮБЛ серед юнаків 2011 року - Федерація баскетболу України

Коментувати

БІЗНЕС

Розвиток спортивної інфраструктури у Вінниці
БІЗНЕС

Розвиток спортивної інфраструктури у Вінниці

05.12.2025
Знайомства в Україні: де шукати справжні почуття
БІЗНЕС

Знайомства в Україні: де шукати справжні почуття

27.06.2025
Ремонт у збільшенні: як мікроскопи полегшують роботу з електронікою
БІЗНЕС

Ремонт у збільшенні: як мікроскопи полегшують роботу з електронікою

05.05.2025
Ремонт смартфона своїми руками: чи реально це?
БІЗНЕС

Ремонт смартфона своїми руками: чи реально це?

02.04.2025
Який клей краще вибрати для ремонту телефону?
БІЗНЕС

Який клей краще вибрати для ремонту телефону?

14.02.2025
Як обрати зарядний пристрій для автомобільної подорожі?
БІЗНЕС

Як обрати зарядний пристрій для автомобільної подорожі?

21.01.2025
Реле задержки включения: надежность и эффективность для вашего оборудования
БІЗНЕС

Реле задержки включения: надежность и эффективность для вашего оборудования

02.12.2024
  • Реклама
  • Контакти
sip.redactor@gmail.com

© 2023 Информ-агенство "Чесно про спорт"

No Result
View All Result
  • ГОЛОВНА
  • Футбол
    • Прем’єр-Ліга (УПЛ)
    • Перша Ліга України
    • Друга Ліга України
    • Єврокубки
  • Баскетбол
  • Бокс
  • Єдиноборства
    • Боротьба
    • Дзюдо
  • Хокей
  • Формула 1
  • Біатлон
  • Теніс
  • Шахи
  • ІНШЕ
    • Волейбол
    • КІБЕРСПОРТ
    • БІЗНЕС

© 2023 Информ-агенство "Чесно про спорт"

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In