
Євген Хачеріді / фото: ФК Чорноморець
25 січня, 13:45 Анастасія Прокопчук Журналістка
Відомий український захисник Євген Хачеріді спробував свої сили у медіафутболі, дебютувавши за ФК Профан. У першому матчі він допоміг команді здолати медійний клуб з Одеси з рахунком 2:0.
до речі
Хачеріді обрав нову команду – гратиме під керівництвом екс-захисника Динамо відео дняреклама
Попри складні умови – засніжене поле та незвичні правила гри – Хачеріді впевнено контролював ситуацію на полі і провів матч без пропущених голів. У захисті його підтримував ще один колишній гравець Динамо, Микола Морозюк.
Нагадаємо, що до цього Хачеріді виступав за одеський Чорноморець, залишивши клуб після завершення першої частини сезону.
Переглянути цей допис в Instagram
Переглянути цей допис в Instagram
до речі
«Я за один день посивів»: працював із Маркевичем і Заваровим, привозив Селезньова, став головним тренером лише на 1 матч
Джерело: https://football24.ua/news/khacheridi-debyutuvav-za-novyy-klub-razom-iz-morozyukom-dopomih-zihraty-na-nul-video-922908









Коментувати