Баскетбол 3х3 26.05.2026
ФІБА оголосила про запуск нового формату данк-контесту DUNK MANIA, який дебютує на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 2026 року у Варшаві. Одним із учасників нового шоу стане українець Дмитро “Smoove” Кривенко.
DUNK MANIA позиціонують не просто як конкурс слем-данків, а як повноцінне спортивно-розважальне шоу нового покоління.
Підтримай жіночу збірну України 3х3 на чемпіонаті світу
Організатори обіцяють поєднати видовищні данки, командне суперництво, елементи шоу, музику, взаємодію з уболівальниками та яскравий контент для соцмереж.
Новий формат суттєво відрізнятиметься від класичних індивідуальних данк-контестів. У Варшаві глядачі побачать командне протистояння, де важливими будуть не лише складність данків, а й креативність, взаємодія між учасниками та загальна постановка виступів.
Кривенко виступить у команді Team Grabo, капітаном якої стане один із найвідоміших польських данкерів Пйотр “Grabo” Грабовський. Третім учасником команди буде представник Китаю Чен Ден Сін.
Протистоятиме їм Team Joel на чолі з британцем Джоелом “King” Генрі. До складу цієї команди увійшли американець Кріс Стейплс та норвежець Бартош Швед.

Конкурс складатиметься з трьох раундів.
Перший етап — Fate Matchups. Порядок виступів визначатиметься у прямому ефірі за допомогою цифрового рандомайзера. Учасники не знатимуть заздалегідь, коли саме їм доведеться виконувати свої спроби, що має додати шоу емоційності, імпровізації та елементу тиску.
Другий раунд — Air Raid — буде присвячений максимальній креативності. Данкери використовуватимуть різноманітний реквізит: велосипеди, драбини, брендовані предмети та інші візуальні елементи, щоб створити найбільш ефектні та вірусні моменти турніру.
Фінальний раунд отримав назву Holy Trinity. Саме він стане головною особливістю нового формату. Уперше в історії данк-контестів команди повинні будуть виконати синхронний груповий данк за участю всіх трьох учасників. Судді оцінюватимуть не лише складність виконання, а й таймінг, командну взаємодію та загальну постановку номера.
Оцінювати виступи учасників будуть за чотирма критеріями: складність, креативність, стиль та загальна концепція виступу. До складу журі увійде легендарний польський данкер Рафал “Lipek” Ліпінський.
Для Дмитра Кривенка участь у DUNK MANIA стане черговою можливістю представити Україну на міжнародній сцені баскетболу 3х3. Українець уже давно є одним із найвідоміших фристайл-данкерів Європи та регулярно бере участь у престижних міжнародних шоу й конкурсах.
Читайте: Дмитро "Smoove" Кривенко виграв конкурс данків на етапі Світового туру 3х3 в Японії
У ФІБА також заявили, що DUNK MANIA стане довгостроковим проєктом у межах світових турнірів 3×3. Команда-переможець варшавського шоу автоматично отримає місце в наступному розіграші, який пройде у Сінгапурі в 2027 році.
Нагадаємо, на чемпіонаті світу 3х3 у Варшаві зіграє жіноча збірна України, яка наразі проводить збір у литовському Каунасі.
Джерело: http://fbu.ua/news/dmitro-smoove-krivenko-vistupit-u-novomu-shou-dunk-mania-na-chemponat-svtu-3h3








Коментувати