Казахстанські Актобе та Кайсар досі не розрахувалися за зимові тренувальні збори, що викликає серйозні питання щодо їхнього фінансового стану, повідомляє телеграм-канал «ЖаркOFF».
Зазначається, що актобинці заборгували організаторам УТС близько 390 тисяч євро, тоді як Кайсар має борг у розмірі 120 тисяч. Обидва клуби не поспішають закривати ці зобов’язання.
Особливу увагу привертає ситуація навколо Актобе, якому найближчим часом може надійти так званий «привіт з України». Йдеться про можливі фінансові претензії, пов’язані з трансферною діяльністю клубу.
Зокрема, раніше Карпати повідомили про перехід іспанського півзахисника Пабло Альвареса до Актобе. Казахстанський клуб мав заплатити за гравця 150 тисяч євро.
- За півтора років перебування у львівській команді Пабло Альварес провів 39 матчів, забив два голи і віддав одну результативну передачу.









Коментувати