Четверг, 15 мая, 2025
  • Реклама
  • Контакти
  • ГОЛОВНА
  • Футбол
    • Прем’єр-Ліга (УПЛ)
    • Перша Ліга України
    • Друга Ліга України
    • Єврокубки
  • Баскетбол
  • Бокс
  • Єдиноборства
    • Боротьба
    • Дзюдо
  • Хокей
  • Формула 1
  • Біатлон
  • Теніс
  • Шахи
  • ІНШЕ
    • АЗАРТ
    • Волейбол
    • КІБЕРСПОРТ
    • БІЗНЕС
No Result
View All Result
ЧЕСНО ПРО СПОРТ
  • ГОЛОВНА
  • Футбол
    • Прем’єр-Ліга (УПЛ)
    • Перша Ліга України
    • Друга Ліга України
    • Єврокубки
  • Баскетбол
  • Бокс
  • Єдиноборства
    • Боротьба
    • Дзюдо
  • Хокей
  • Формула 1
  • Біатлон
  • Теніс
  • Шахи
  • ІНШЕ
    • АЗАРТ
    • Волейбол
    • КІБЕРСПОРТ
    • БІЗНЕС
No Result
View All Result
ЧЕСНО ПРО СПОРТ
No Result
View All Result
Головна Азарт

«Це в нашій крові»: Зінченко розповів про причини створення команди з Counter-Strike — Кіберспорт

в Азарт
0 0

Футболіст у спеціальному інтерв'ю поділився подробицями про те, як він прийшов до того, щоб інвестувати в кіберспорт. 27 серпня, 23:15 Олександр Зінченко / HLTV.org Олександр Зінченко / HLTV.org

Нещодавно гравець Арсеналу та збірної України Олександр Зінченко оголосив про створення власної команди з Counter-Strike.

В інтерв’ю для HLTV українець розповів про походження назви команди, про її цілі та свої емоції від цього процесу.

«Ми обрали (як назву) Passion UA, тому що це у нас в українській крові — ця пристрасть щось робити», — заявив Зінченко. «Як назвеш човен, так він і попливе, тому я задоволений назвою, але це не найголовніше».

«Passion UA ​​народилася з моєї глибокої любові до ігор і мого бажання зробити свій внесок у розвиток кіберспорту в моїй рідній країні, Україні. Я прагну створити кіберспортивну організацію світового рівня, яка стоятиме серед гігантів індустрії».

«Мрія і мета — грати на найвищому рівні і в найбільших змаганнях, але, звичайно, нам потрібно з чогось починати. Як фанат CS, коли я почув про цю ідею, я був більш ніж радий взяти в ній участь».

Олександр заявив, що вже встиг познайомитися з командою та висловив бажання в майбутньому відвідати один із її буткемпів.

«Мені б хотілося бути настільки активним, наскільки я можу. Зрозуміло, що з таким графіком я не зможу бути з командою щодня, але я хотів би побути з ними на одному з їхніх буткемпів або десь ще».

«Я вже познайомився з командою. Не особисто, тому що графік дуже щільний, але мені хотілося б бути настільки активним, наскільки це можливо».

«Зазвичай у голові, коли ти говориш про власника, ти говориш про когось, з ким ти не можеш бути близьким, з ким не можеш поговорити. Тому я просто сказав хлопцям, що відкритий для них 24 години на добу, 7 днів у тиждень”.

Він також нагадав, що всі команди колись із чогось починали та були невідомими.

«Може бути, хтось з них є футбольним фанатом або щось таке. Я завжди більш ніж радий допомогти їм або приділити їм увагу».

«Я не знаю, чим я можу допомогти хлопцям, крім інвестування. Безумовно, ніяких порад щодо гри, тому що на даний момент у мене 8-й рівень на FACEIT», — сказав він, сміючись.

«Ми всі з чогось починали. Команди, що знаходяться на вершині таблиці, всі з чогось починали. Ми однакові. Мета і наша мрія – опинитися там, на вершині таблиці. Вам потрібно просто вірити в процес і вірити в людей, які так старанно працюють».

«У цьому житті можливо все, це точно. У дитинстві я навіть не міг мріяти, що гратиму в Англійській Прем’єр-лізі. А перемогти? Це щось неймовірне. У дитинстві я навіть не міг мріяти про це. Зрештою, це сталося, а це означає, що у цьому житті можливо все”.

«Це мрія — створити щось своє, і врешті-решт ця мрія збулася».

«Я не хочу зараз говорити занадто багато і занадто голосно, тому що раніше жив і проявляв себе скрізь, де тільки міг. Краще робити, ніж говорити, тож давайте просто почнемо».

Нагадаємо, що конкурент Олександра Зінченка за позицією в Арсеналі весь нинішній сезон проведе на правах оренди у клубі іспанської Ла Ліги.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна у нашому Telegram-каналі !

Попередня

NaVi: результати матчів Dota 2 — Кіберспорт

Наступна

Monte втратили одну позицію, а NaVi залишились на тому ж місці в новому рейтингу HLTV — Кіберспорт

Наступна
Monte втратили одну позицію, а NaVi залишились на тому ж місці в новому рейтингу HLTV — Кіберспорт

Monte втратили одну позицію, а NaVi залишились на тому ж місці в новому рейтингу HLTV - Кіберспорт

Valve почала глобальний процес запрошень до обмеженого тестування CS2 — Кіберспорт

Valve почала глобальний процес запрошень до обмеженого тестування CS2 - Кіберспорт

Discussion about this post

  • Реклама
  • Контакти
sip.redactor@gmail.com

© 2023 Информ-агенство "Чесно про спорт"

No Result
View All Result
  • ГОЛОВНА
  • Футбол
    • Прем’єр-Ліга (УПЛ)
    • Перша Ліга України
    • Друга Ліга України
    • Єврокубки
  • Баскетбол
  • Бокс
  • Єдиноборства
    • Боротьба
    • Дзюдо
  • Хокей
  • Формула 1
  • Біатлон
  • Теніс
  • Шахи
  • ІНШЕ
    • АЗАРТ
    • Волейбол
    • КІБЕРСПОРТ
    • БІЗНЕС

© 2023 Информ-агенство "Чесно про спорт"

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In