— Головна проблема по багатьом видам спорту, та й майже по всім, це недостатня матеріально-технічна база, щоб тренувалися наші національні команди. На жаль, під час війни понад 500 спортивних об’єктів ми втратили. Або частково, або повністю зруйновані. І до війни теж не вистачало хокейних майданчиків. Було започатковано програму президента, згідно з нею, планувалося в кожній області побудувати хокейну арену. Ще по одній програмі, 25 спортивних магнітів, мер Мелітополя Іван Федоров взяв на себе зобов’язання побудувати хокейну арену. І це приклад усім керівникам місцевого рівня. Він зробив це за 8 місяців.
На жаль, вона залишилася у нашому окупованому Мелітополі. Але це приклад. І якби більше арен було, то ми б спостерігали більший розвиток хокею. Востаннє наша хокейна збірна грала на Олімпіаді у 2002 році. Після чого і шансів не було. Немає матеріально-технічної бази, немає досвідчених тренерів, мало клубів, бо хокей – це дорогий вид спорту. Потрібно, щоб було багато інвесторів, які б брали на себе фінансування клубів і був розвиток.
Є дитячо-юнацькі спортивні школи, але теж не вистачає цих арен, де діти б тренувалися. Тому що час розписаний зранку, з 5-6 години, щоб там тренувалися і діти, і всі інші зимові види спорту.
Є питання ще Федерації, зараз там змінилося керівництво. Думаю, що з приходом нового президента ФХУ піде розвиток хокею. Він і фінансово спроможний допомогти, і держава допомагатиме. У 2022 році ми відкрили Палац Спорту, залили лід, і два роки хокейні клуби та збірні грали у Палаці Спорту. Цього року дорога електроенергія і дуже складно витягувати Палацу Спорту ці комунальні платежі. Але всі ці два роки чемпіонат України грали у нашому Палаці Спорту.
Ранее сообщали, что высказался о будущем Харлан.
Discussion about this post